PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisi Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisi
Yapı Ümraniye Belediyesi tarafından yaptırılmakta olup 5.805.60 m2 lik alana kurulmuştur.2 katlı olan yapı zemin katta 511.41 m2 lik alana sahipken 1.katta 538.81 m2 alanı kullanmaktadır.

Ümraniye Belediyesi Tarafından Tantavi Mahallesinde yapımı tamamlanan, 6.000m2 alan üzerinde 2 katlı ve her bir katı 500 m2’lik alana sahip olan ve üst katında 220 m2 açık teras ile seyirlik alanı bulunan Tantavi sosyal tesisimiz 2013 yılı içerisinde hizmete açılmıştır.

İçerisinde Türk ve dünya Mutfağından özel seçilmiş menülerle Cafe & Restaurant, Çocuklar için oyun alanları ve toplantı salonları, Ramazan Ayı İftar ve Sahur programları Buluşma, Yemek, Kutlama ve Davet gibi özel günlerde de vatandaşlarımızın ailece faydalandıkları tesisimiz Her gün Saat 08:00-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca belediyemizin Çeşitli aktivite ve programlarında Catering ve Kokteyl hizmetide vermektedir.

Tesisimizin Misyonu; Ümraniyenin merkezinde göz kamaştırıcı modern binası şık dekoru ve niteklikli kadrosu ile Sevgi ve güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde halkımızın sosyal ve kültürel gereksinimlerini karşılamaktır.

Vizyonumuz ise Halkımıza verdiğimiz huzuru kesin, kaliteyi sürekli kılmaktır.

Tantavi sosyal Tesisleri ve Meydan Sosyal Tesisleri Ümraniye Belediyesi Tesisler Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tantavi Sosyal Tesisi;   1 Tesis Sorumlusu, 1 Yiyecek ve İçecek Sorumlusu, 10 Servis Elemanı, 8 Mutfak Elemanı, 3 Temizlik elemanı, 2 Çaycı, 1 Bahçıvan, 3 Güvenlik Görevlisi ile vatandaşımıza güler yüzle hizmet vermektedir.

Tesisimizde kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla ile her Cumartesi - Pazar 10:00 – 13:00 Saatleri arasında Açık Büfe Kahvaltı Hizmeti sunulmaktadır. Tesisimiz, yoğun talep dolayısıyla hafta sonları rezervasyon sistemi ile hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

Adres: Tantavi Mah. Menteşoğlu Cad. Karayusuf Sk. No:7
Tel: 0216 611 12 30 

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari