PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Bülent Topaloğlu’ndan Başkan Hasan Can’a Ziyaret Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Bülent Topaloğlu'ndan Başkan Hasan Can'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Bülent Topaloğlu ile Kadın Doğum Uzmanı Dr. Evrim Bostancı’yı makamında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Bülent Topaloğlu ile Kadın Doğum Uzmanı Dr. Evrim Bostancı’yı makamında ağırladı.

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Bülent Topaloğlu ile Kadın Doğum Uzmanı Dr. Evrim Bostancı misafirperverliğinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. Başkan Hasan Can da nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Tarih : 31 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari