PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konulu Güvenlik Toplantısı Yapıldı  Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konulu Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Ümraniye Kaymakamlığı’nın düzenlediği “Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konulu güvenlik toplantısına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk katıldı.

Ümraniye Kaymakamlığı’nın düzenlediği “Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konulu güvenlik toplantısına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dudullu Spor Tesisinde gerçekleşen güvenlik toplantısına Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Ümraniye İlçe Sağlık Müdürü Cemali Karaağaç, Yeşilay Cemiyeti Ümraniye Şube Başkanı Ömer Muratoğlu, Ümraniye Asayiş Müdürü Ümit Uğurlu, Dudullu Spor Kulübü Başkanı ve Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Ali Yazlı, Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürü Nejat Ergün ile kurum amirleri katıldı.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk yaptığı konuşmada, “Bu mücadele bizim neslimizin, geleceğimizin mücadelesidir. Kaymakam Bey’e konuyla ilgili hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Bir eğitimci olarak İlçe Milli Eğitim, müftülük, ilçe gençlik spor kulübü ve belediye gibi kurumların artık bir çalışma içerisine girip, yeni neslin dimdik yaşayabilmesi için eğitim desteğini baştan yapmamız gerekiyor” diyerek yaz sezonunda uygun görülürse kurumlarla birlikte eğitim çalıştayı yapılması önerisinde bulunarak konuşmasını bitirdi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu kısa bir konuşma yaparak, “Bağımlılıkla mücadele konusunda arkadaşlarımızın dile getirdiği konuları istişare etmemiz gerekiyor. Polislerimiz uyuşturucu ile mücadelede elbette üzerine düşen görevi yapacak. Ancak yalnızca polisimiz değil; milli eğitim, gençlik spor kulübü ve diğer kurumlarında üzerine düşeni yapması gerekiyor” diyerek uyuşturucu ile mücadelede yapılması gereken önlemler ve çalışmaları anlatarak konuşmasını sonlandırdı.

 “Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konulu güvenlik toplantısı katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından son buldu.

 

Tarih : 21 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari