PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniyeli Çocuklar Yazın Keyfini Havuzda Çıkarıyor Ümraniyeli Çocuklar Yazın Keyfini Havuzda Çıkarıyor
Yüzme bilmeyen ve tatile gidemeyen çocukların yaz tatilini keyifli geçirmesini, sağlıklı büyümelerini ve spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaçlayan Ümraniye Belediyesi tarafından “Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmasın” sloganıyla bu yıl 4.sü düzenlenen yüzme kursları tüm heyecanıyla devam ediyor.

Yüzme bilmeyen ve tatile gidemeyen çocukların yaz tatilini keyifli geçirmesini, sağlıklı büyümelerini ve spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaçlayan Ümraniye Belediyesi tarafından “Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmasın” sloganıyla bu yıl 4.sü düzenlenen yüzme kursları tüm heyecanıyla devam ediyor.

Ümraniye Belediyesinin bu yıl da ilçedeki 15 okulun bahçesinde kurduğu havuzlarda profesyonel hocalar tarafından verilen yüzme kursları çocukların yoğun katılımıyla eğlenceli bir şekilde devam ediyor. 7 hafta sürecek olan yüzme kurslarıyla çocuklara tatil yapma fırsatı sunan Ümraniye Belediyesi öğrencilere verdiği değerler eğitimi dersleriyle de çocukların gelişimlerine katkı sağlıyor.

Ümraniyeli çocukların yoğun ilgiyle karşıladığı ve son derece keyifli vakit geçirdikleri kurslar, önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

Kursa katılan öğrenciler; spora ve sporcuya her daim destek veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ettiler.

Tarih : 23 Temmuz 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari