PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniyeli Afrin Şehidi Fatih Mehmethan İçin Topağacı Camii’nde Mevlid Okundu Ümraniyeli Afrin Şehidi Fatih Mehmethan İçin Topağacı Camii'nde Mevlid Okundu
Kahraman Mehmetçiklerimizin Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı sırasında, geçen hafta Şehit olan Fatih Mehmethan’ın Ümraniye Topağacı Mahallesi’nde bulunan baba evine ziyaretler sürerken Şehidimizin ruhu için okunan Kur’an-ı Kerimler ve Mevlidler de devam ediyor...

Kahraman Mehmetçiklerimizin Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı sırasında, geçen hafta Şehit olan Fatih Mehmethan’ın Ümraniye Topağacı Mahallesi’nde bulunan baba evine ziyaretler sürerken Şehidimizin ruhu için okunan Kur’an-ı Kerimler ve Mevlidler de devam ediyor. Bu kapsamda; şehadetinin haftasında Kahraman Şehit Fatih Mehmethan için, Topağacı Camii’nde Mevlid programı gerçekleştirildi.

Ümraniye Belediyesinin destekleriyle ve Şehit ailesinin katılımıyla gerçekleşen programa; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, muhtarlar, mahalle başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şeriflerin okunduğu programda; tüm şehit ve gaziler için duaları okunurken; Afrin’de vatanı kahramanca savunan Mehmetçiklerin muvaffak olmaları için de dualar edildi. Mevlid-i Şerif programı, Ümraniye Belediyesinin ikramlarının ardından son buldu.


Tarih : 04 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari