PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Yatsı Namazından Sonra Kur’an Ziyafeti ve Dua Programı Yapıldı Ümraniye'de Yatsı Namazından Sonra Kur'an Ziyafeti ve Dua Programı Yapıldı
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye İlçe Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenlediği, her ay farklı bir camide gerçekleşen Kur’an Ziyafeti ve Dua programları yoğun ilgi görüyor.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye İlçe Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenlediği, her ay farklı bir camide gerçekleşen Kur’an Ziyafeti ve Dua programları yoğun ilgi görüyor.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye İlçe Müftülüğü’nün ortaklaşa düzenlediği, her ay farklı bir camide gerçekleşen Kur’an Ziyafeti ve Dua programları yoğun ilgi görüyor. Medine Camii’nde gerçekleşen programa; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye İçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ensar Vakfı Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Güçlü, İstanbul ve Ümraniye’den çok sayıda hafız ile vatandaşlar katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, “Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğününün birlikte düzenlediği Kur’an Ziyafeti ve Dua programında Ümraniyemizin ve İstanbul’umuzun meşhur hafızların dilinde cuma akşamımızı ihya etmeye çalıştık. Rabbim sizlerden razı olsun. Sizlerin huzurunda programın düzenlenmesinde emeği geçen Ümraniye Müftülüğümüze ve Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can Beye teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Medine Camii’nde gerçekleşen Kur’an ziyafeti ve Dua programı yapıldı. Yaklaşık iki saat süren Kur’an ziyafetinin ardından Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ün dua etmesiyle program son buldu.

Programın ardından Ümraniye Belediyesi tarafından vatandaşlara lokum ikram edildi.

Tarih : 24 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari