PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konulu Güvenlik Toplantısı Yapıldı  Ümraniye'de Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konulu Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Ümraniye Kaymakamlığı’nın düzenlediği “Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konulu güvenlik toplantısı Ümraniye’de gerçekleşti.

Ümraniye Kaymakamlığı’nın düzenlediği “Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konulu güvenlik toplantısı Ümraniye’de gerçekleşti.

Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesinde gerçekleşen güvenlik toplantısına Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Ümraniye İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde görevli Psikolog Zehra Ağır, Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürü Nejat Ergün, kurum amirleri ve Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Ahmet Şahin katıldı.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu yaptığı konuşmada, “Bu nesil bizim neslimiz. Gençlerimizi bu illetten kurtarmak için elimizden ne geliyorsa onu yapmalıyız” dedi.

 “Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konulu güvenlik toplantısı katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından son buldu.

Program sonunda Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Meyveli Bahçe Camii Yaz  Kuran kursu öğrencileriyle bir araya geldi.

Tarih : 28 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari