PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Sabah Namazı Buluşmaları Devam Ediyor Ümraniye'de Sabah Namazı Buluşmaları Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesinin Ümraniye Müftülüğü ile birlikte organize ettiği Sabah Namazı Buluşmaları, bu hafta Tepeüstü Mahallesindeki Güneysu Camiinde devam etti.

Ümraniye Belediyesinin Ümraniye Müftülüğü ile birlikte organize ettiği Sabah Namazı Buluşmaları, bu hafta Tepeüstü Mahallesindeki Güneysu Camiinde devam etti.

Yoğun katılımın olduğu Sabah Namazı Buluşmalarına Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Karataş ve Cemali Ergül, Ümraniye Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar ve AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Namaz sonrasında Ümraniye İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk “Her hafta Ümraniye Belediyemiz ile sabah namazı buluşmalarımızı devam ettiriyoruz. Rabbim kılmış olduğumuz sabah namazımızı kabul eylesin” dedi.

 Ardından Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş ise kısa bir konuşma yaparak, Türkiye’nin sınır ötesinde başlattığı “Zeytin Dalı” harekatında şehit düşen kahraman Mehmetçiklere Allah'tan rahmet ve gazilere şifalar diledi.

Daha sonra Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu ise uyuşturucu ile mücadele konusunda birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Rabbim birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin” dedi.

Sabah Namazı kılındıktan sonra cami avlusunda Ümraniye Belediyesi tarafından vatandaşlara çorba ikramında bulunuldu.

Tarih : 01 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari