PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Mekke’nin Fethi’nin Yıl Dönümü Kutlandı Ümraniye'de Mekke'nin Fethi'nin Yıl Dönümü Kutlandı
1388. yıl dönümünde Mekke’nin Fethi, Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hâle gelen Fetih Özel Gecesi programıyla kutlandı. İBB Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen program, Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Sanatçı Mehmet Kemiksiz’in katılımıyla gerçekleşti.

1388. yıl dönümünde Mekke’nin Fethi,  Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hâle gelen Fetih Özel Gecesi programıyla kutlandı. İBB Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen program, Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Sanatçı Mehmet Kemiksiz’in katılımıyla gerçekleşti.

Programa Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda kısa bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir; Mekke’nin fethinin öneminden bahsetti.

Ardından Prof. Dr. Mustafa Karataş Mekke’nin Fethi ile ilgili sohbet verdi. Daha sonra program Sanatçı Mehmet Kemiksiz’in tasavvufi dinletisi ve duasıyla son buldu.

Tarih : 31 Aralık 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari