PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti  Ümraniye'de Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Ümraniye Kent Konseyi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı yoğun katılımla Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı yoğun katılımla Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi bilgilendirme toplantısında Ümraniye’de sağlık konuşuldu. Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına; Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Necdet Sağlam, Hastane Müdürleri, Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Halit Tok, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Necdet Sağlam yaptığı konuşmada, Slayt eşliğinde hastanenin tarihçesinden, acile giren hasta sayısından ve hastanenin bölümlerinden etraflıca bahsetti.

Soru cevap şeklinde devam eden program protokol ve katılımcıların çektirdiği hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Tarih : 14 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari