PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti Ümraniye'de Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Ümraniye Kent Konseyi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı yoğun katılımla Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı yoğun katılımla Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi’nin bu ayki konusu Ümraniye’de aile ve nüfus oldu. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün gerçekleştirdiği hizmetler ve planladığı projeler ile Ümraniye Nüfus Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmalar konuşuldu. Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına; Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Nüfus Müdürü Handan Tüfekçi, Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Tuba Kızıltan, Ümraniye Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Halit Tok, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Ümraniye Nüfus Müdürü Handan Tüfekçi, katılımcıların sorularını yanıtlayarak nüfus müdürlüğünün çalışmalarından bahsetti.

Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Tuba Kızıltan, müdürlük olarak yaptıkları hizmetleri, çalışmaları ve yeni projeleri sunum eşliğinde etraflıca anlattı.

Programın kapanış konuşmasını yapan Ümraniye Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, toplantıya katılan konuşmacılara ve tüm misafirlere teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Soru cevap şeklinde devam eden program protokol ve katılımcıların çektirdiği hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Tarih : 20 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari