PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Ümraniye’de Kadına Şiddet Paneli Düzenlendi Ümraniye'de Kadına Şiddet Paneli Düzenlendi
Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında bir panel düzenlendi.

Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında bir panel düzenlendi.

Ümraniye Belediyesi, önemli gün ve haftalarla ilgili programlar düzenlemeye devam ediyor. Kültür İşleri Müdürlüğü’nün hazırladığı etkinlikler yalnızca Ümraniyeliler tarafından değil, İstanbul’un dört bir yanından gelen katılımcılar tarafından da büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Ümraniye Kültür ve Sanat merkezi’nde bir panel düzenlendi. Betül Soysal Bozdoğan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen programa Hukukçu Derya Yanık ve Gazeteci Fadime Özkan konuşmacı olarak katıldı.

Panelde konuşan Hukukçu Derya Yanık, şiddetin sosyolojik, psikolojik ve sosyal boyutunu hukuki olarak ele alırken, Gazeteci Fadime Özkan ise şiddetin medyadaki yansımalarına değindi. Panelde genelde şiddet, özelde ise kadına şiddet konusu işlendi. Yoğun katılımla gerçekleşen program, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi.

Tarih : 27 Kasım 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari