PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye’de “Arapça Sokağı ve Suriye Yemekleri” Sergisinin Açılışı Yapıldı Ümraniye'de “Arapça Sokağı ve Suriye Yemekleri” Sergisinin Açılışı Yapıldı
Türk Kızılayı ve Ümraniye Merkez İmam Hatip Ortaokulu tarafından 16 Kasım Dünya Hoşgörü Günü olması sebebiyle “Arapça Sokağı ve Suriye Yemekleri” sergisinin açılışı yapıldı. Açılışa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekâleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk katıldı.

Türk Kızılayı ve Ümraniye Merkez İmam Hatip Ortaokulu tarafından 16 Kasım Dünya Hoşgörü Günü olması sebebiyle “Arapça Sokağı ve Suriye Yemekleri” sergisinin açılışı yapıldı. Açılışa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekâleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk katıldı.

Açılışa Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk yanı sıra; Türk Kızılayı Genel Sekreteri Hüseyin Can, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Milli Eğitim Şube Müdürü Arif Karapıçak, Ümraniye Kızılay Şube Başkanı Ali Şentürk, Ümraniye Merkez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Resul Güzel, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kur’an Tilaveti ile başlayan program “Arapça Sokağı ve Suriye Yemekleri” tanıtım programının açılış kurdelesinin kesilmesiyle sona erdi.

Tarih : 16 Kasım 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari