PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye'de 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Töreni Gerçekleştirildi Ümraniye'de 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Töreni Gerçekleştirildi
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Emrullah Turanlı İlkokulunun bahçesinde düzenlenen kapanış töreniyle kutlandı.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Emrullah Turanlı İlkokulunun bahçesinde düzenlenen kapanış töreniyle kutlandı.

Törene; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nurettin Yekeler, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan programda Emrullah Turanlı İlkokulu Müdürü Murat Aydoğan bir açılış ve selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, programda bir konuşma gerçekleştirerek eğitime, kültür ve sanata büyük emek veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, öğrencileri tebrik ederek başladığı konuşmasında “Karne her şey ya da hiçbir şey değildir. Morallerinizi bozmayın, tatilinizi iyi değerlendirin, eğlenin fakat okumaktan da geri kalmayın” dedi. Ümraniye Belediyesinin eğitime yaptığı hizmet ve katkılardan da bahseden Küçükkapdan, öğrencilere Başkan Hasan Can’ın selamını ileterek iyi tatiller diledi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, programda yaptığı konuşmada tüm öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek iyi tatiller diledi.

Konuşmaların sonunda protokol tarafından 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı okul birinci, ikinci ve üçüncüsüne ödülleri takdim edildi. Program sonunda protokol sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini takdim etti.


Tarih : 08 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari