PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Silivri’nin En Yakın Takipçisi Ümraniye Silivri'nin En Yakın Takipçisi
Ümraniyeliler ve Ümraniye belediye personeli her hafta olduğu gibi bu hafta da Silivri'de görülen FETÖ davalarını yakından takip etti. Bu hafta 2. kez Silivri’ye destek vermeye giden Ümraniye Belediyesi, Fetullahçı Terör Örgütü 14. Ağır Ceza Mahkemesi Sabiha Gökçen İddianamesi’nde yargılanan Kurmay Yarbay Şakir Çınar’ın davasının görüldüğü Silivri Ceza ve İnfaz Kurumuna giderek davaların takipçisi oldu.

Ümraniyeliler ve Ümraniye belediye personeli her hafta olduğu gibi bu hafta da Silivri'de görülen FETÖ davalarını yakından takip etti. Bu hafta 2. kez Silivri’ye destek vermeye giden Ümraniye Belediyesi,  Fetullahçı Terör Örgütü 14. Ağır Ceza Mahkemesi Sabiha Gökçen  İddianamesi’nde yargılanan Kurmay Yarbay Şakir Çınar’ın davasının görüldüğü Silivri Ceza ve İnfaz Kurumuna giderek davaların takipçisi oldu.

15 Temmuz Darbe Girişimi’ni engellemek ve sonrasında hain kalkışmayı unutturmamak için çaba sarf eden Ümraniyeliler; duruşmaların da takipçisi oldu. Haftada en az birkaç kez Silivri Ceza ve İnfaz Kurumu’na giderek davaları takip eden Ümraniyeliler bu hafta da Kurmay Yarbay Şakir Çınar’ın davasını takip etti.

Ümraniyeliler; hain girişimi unutmamak ve unutturmamak için darbeci askerlerin yargılandığı davaların peşini bırakmamaya kararlı.

Tarih : 25 Ağustos 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari