PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde 2018 Yılı Mezuniyet Töreni Gerçekleşti Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi'nde 2018 Yılı Mezuniyet Töreni Gerçekleşti
Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen 2018 yılı mezuniyet törenine, Başkan Hasan Can’a vekâleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan katıldı.

Ümraniye Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen 2018 yılı mezuniyet törenine, Başkan Hasan Can’a vekâleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan katıldı.

Düzenlenen mezuniyet törenine; Başkan Hasan Can'a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi Müdürü Fehmi Ergen, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Fehmi Ergen, “Eğitime yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür ediyorum” dedi.

Mezuniyet töreninde bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, “Zor bir günde, Türk bayrağının yarıya indiği bir günde konuşuyoruz. Yas günündeyiz. Allah, o bayrakları bir daha yarıya indirmesin.Terör devleti İsrail’in Filistin’deki Müslüman kardeşlerimizi katlettiği günün ertesindeyiz” dedi. “Bu okulun ilk mezunlarındanım” diyerek konuşmasına devam eden Mustafa Küçükkapdan, Başkan Hasan Can’ın selamını ileterek, “Başkanımız bu okulun daha iyi bir hale gelebilmesi için çok çaba sarf etti” dedi ve mezun olan öğrencileri tebrik etti.

Okul Müdürü Fehmi Ergen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan’a,  Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi’nden mezun olduğu tarihteki diplomasını takdim etti.

Konuşmaların ardından öğrenciler tarafından sahne etkinlikleri yapıldı. Mezun olan öğrenciler keplerini havaya atarak, mezuniyetlerini coşkulu bir şekilde kutladı.

 

Tarih : 15 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari