PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden Başkan Hasan Can’a Ziyaret  Ümraniye Kent Konseyi Kadın Meclisi'nden Başkan Hasan Can'a Ziyaret
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Arzu Demir ve yönetimini makamında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Arzu Demir ve yönetimini makamında ağırladı.

Ziyarette Ümraniye Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Arzu Demir ve yönetimi, Başkan Hasan Can’a çalışmalarından ve misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak hatla yazılı besmele tablosu hediye etti. Ziyarette Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Eşi Saliha Can, Ümraniye Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu ile Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Tuba Kızıltan da bulundu.

Misafirlerini makamında ağırlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Kent Konseyi’nin kuruluşundan, bölümlerinden ve görevlerinden etraflıca bahsederek konuşmasına başladı. Başkan Hasan Can, “Önümüzde önemli bir seçim var. Bu sebeple partimizin kadın kolları, gençlik kolları ve tüm birimleriyle işbirliği halinde çalışmalıyız. Çünkü yapılan birçok hizmet var. Ancak bunları vatandaşlarımız bilmiyor. Bizlerde bu yapılan hizmetleri en iyi şekilde anlatmalıyız” dedi.

 “57 yıllık Ümraniyeli olduğunu vurgulayan Başkan Hasan Can, “57 yıl önce Ümraniye’de ne vardı, bugün ne var. Çok iyi biliyorum. Ancak gençlerimiz çöp dağlarının yaydığı kokuyu, çöpün patlamasını bilmiyor. Zannediyorlar ki; şu anda yapılan her şey, geçmişte de yapılıyordu. Bu sebeple insanımıza yapılan her şeyi anlatmamız gerekiyor” dedi.

Ümraniye’ye kazandırılan 400’ün üzerindeki kalıcı esere de değinen Başkan Hasan Can, “İrili ufaklı yaptığımız yapıların yanı sıra, fakir ve fukaranın da her zaman yanındayız. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sosyal destek kartı ile ilçemizde bulunan sosyal marketlerimizden dilediklerince alışveriş yapmalarını, servis araçlarıyla da marketlerimize gidiş dönüşlerini kolaylaştırıyoruz” dedi.

Sözlerine “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin selameti için canla başla çalışıyor” diyerek devam eden Başkan Hasan Can, “Tüm bu zorluklara karşı dünya milletleri arasında hızla kalkınan ülkeler arasında ikinci sıradayız” dedi.

16 Nisan referandum öncesinde bir ekip kurarak, kapı kapı dolaştıklarını ve 255 bin haneye 200 kişilik ekiple gittiklerini, vatandaşların da bundan çok mutlu olduklarını söyleyen Başkan Hasan Can, “Vatandaşlarımızın taleplerini alıp, eksikliklerini belirliyor ve gerekli olanı yapıyoruz” dedi. Son olarak Başkan Hasan Can, “Hep beraber olup, çok çalışmalıyız. Allah, muvaffakiyet versin” diyerek Ümraniye Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Arzu Demir ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Tarih : 09 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari