PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantılarına Devam Ediyor Ümraniye Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantılarına Devam Ediyor
Ümraniye Kent Konseyi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı yoğun katılımla Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısı yoğun katılımla Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti.

Ümraniye Kent Konseyi’nin bu ayki konusu Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün gerçekleştirdiği ve planladığı projeler ile Ümraniye’de İSKİ’nin yürüttüğü çalışmalar oldu.Konsey tarafından yapılan bilgilendirme toplantısı, Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıya Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Ümraniye İSKİ Şube Müdürü Battal Kamiloğlu, Ümraniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdür Vekili Orhan Çelik, Ümraniye Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Halit Tok, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Ümraniye İSKİ Şube Müdürü Battal Kamiloğlu, yaptıkları faaliyetleri ve geleceğe yönelik çalışmaları sunum eşliğinde anlattı.

Ümraniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdür Vekili Orhan Çelik kısa bir konuşma yaparak, “2017 yılından itibaren ambalaj atıklarını kendi araç filomuzla toplamaya başladık. Bu sayede daha çok hane halkına ulaşmış olduk. Bitkisel atık yağ, cam atıkları ve elektronik atıkları topladığımız gibi ömrünü tamamlamış lastikleri de geri dönüşüme kazandıran nadir belediyelerden biriyiz” diyerek yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı.

Programın kapanış konuşmasını yapan Ümraniye Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, toplantıya katılan konuşmacılara ve misafirlere teşekkür etti.

Soru cevap şeklinde devam eden program protokol ve katılımcıların çektirdiği hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Tarih : 02 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari