PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Ümraniye Kaymakamlık Binası Yıkıldı Ümraniye Kaymakamlık Binası Yıkıldı
Ümraniyelilere yıllardır hizmet veren Ümraniye Kaymakamlığı’na ait bina, Ümraniye’ye yakışır yeni bir kaymakamlık projesi nedeniyle yıkıldı. Ümraniye Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yıkılan binanın yerine millet kıraathanesi yapılacak.

Ümraniyelilere yıllardır hizmet veren Ümraniye Kaymakamlığı’na ait bina,  Ümraniye’ye yakışır yeni bir kaymakamlık projesi nedeniyle yıkıldı. Ümraniye Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yıkılan binanın yerine millet kıraathanesi yapılacak.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın göreve gelmesinin ardından Ümraniye’ye yakışır bir kaymakamlık binası için çalışma başlatan Ümraniye Belediyesi, bugün eski kaymakamlık binasının yıkımını gerçekleştirdi.  Ümraniye Belediyesi’ne bağlı ekipler, bugün sabah saatlerinde aldıkları güvenlik önlemlerinin ardından eski Ümraniye Kaymakamlığı’nı kepçe ve iş makinaları ile yıktı. Yıkılan eski kaymakamlık binasının yerine, içerisinde gençlik merkezinin de bulunduğu millet kıraathanesi yapılacak. Yeni kaymakamlık binasının ise Egemenlik Caddesi üzerinde inşaa edilerek Ümraniye’ye hizmet vermesi planlanıyor.

Tarih : 24 Mart 2020
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari