PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye İlçe Kaymakamlığı Tarafından Madenler Mahallesi’nde Halk Toplantısı Yapıldı Ümraniye İlçe Kaymakamlığı Tarafından Madenler Mahallesi'nde Halk Toplantısı Yapıldı
Ümraniye İlçe Kaymakamlığı tarafından Madenler Mahallesi’nde düzenlenen Halk Toplantısı’nda Ümraniye Belediyesi tarafından yapılan aşureler ikram edildi.

Ümraniye İlçe Kaymakamlığı tarafından Madenler Mahallesi’nde düzenlenen Halk Toplantısı’nda Ümraniye Belediyesi tarafından yapılan aşureler ikram edildi.

Halk toplantı programına; Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Ebru Saraçoğlu, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Selahattin Erbaşı, Madenler Mahalle Muhtarı Kadir Demir, mahalle başkanları, mahalle esnafı ve sakinleri katıldı.

Demirciören Köyü Derneğine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, madenler mahallesinin geçmişten günümüze kadar olan gelişim sürecinden bahsederek, mahallenin kalite ve huzur kazandığını söyledi. 2018-2019 yıllarının Türkiye için önemli dönemler olduğunu belirten Mesut Özdemir, “Bizde Ümraniye Belediyesi olarak planladığımız projeleri inşallah en yakın zamanda hayata geçireceğiz” diyerek, mahalle sakinlerinin sorularını yanıtlayarak konuşmasını bitirdi.

Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu ise, her hafta düzenlenecek olan bu tür toplantıların önemli olduğunu vurgulayarak, konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve protokol; mahalle esnafı, mahalle sakinleri ile fikir alışverişinde bulundu.

Tarih : 13 Ekim 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari