PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Sergi Açılışı Yapıldı  Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Sergi Açılışı Yapıldı
Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesleki ve Teknik Kursları kapsamında düzenlenen yılsonu sergisi ve belge dağıtım töreni gerçekleşti.

Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesleki ve Teknik Kursları kapsamında düzenlenen yılsonu sergisi ve belge dağıtım töreni gerçekleşti.

Ümraniye Halk Eğitim Merkezi’nde gümüş örücülüğü, tel kırma, giyim, ahşap boyama ve takı kurslarında yıl boyunca eğitim gören kursiyerlerin yapmış oldukları karma eserler, düzenlenen bir sergiyle görücüye çıktı. TEV Zahide Zehra Garring Ortaokulu’nda düzenlenen sergi açılışına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Aşçı, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Durak Demirel, öğretmenler ve kursiyerler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Aşçı, katılımlarından dolayı tüm kursiyerleri tebrik ederek, konuşmasını noktaladı.

Ardından bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, “Bayanların kendilerini yetiştirme ve kendilerini aşmak adına yaptığı tüm çabaları gönülden destekliyoruz. Buna imkân sağlayan devletimizden ve yöneticilerimizden rabbim razı olsun” dedi. Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, “İyi ki varsınız hanımlar. Toplum sizlerin sayesinde şekillenecek. İnşallah sizin yetiştirdiğiniz evlatlarla ülkemiz payidar olacak. Al bayrağımız hep göklerde dalgalanacak. Bu vesileyle hepinize saygılarımı sunuyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu yaptığı konuşmada, “Tüm kursiyerlerimizi el emeği göz nuru eserlerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından protokol tarafından kursiyerlere diplomaları verildi. Ardından tüm protokol serginin açılış kurdelesini keserek sergiyi gezildi.

Tarih : 10 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari