PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesinin Yol Açma ve Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor Ümraniye Belediyesinin Yol Açma ve Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi, kentsel düzenleme çalışmaları kapsamında gelişen ve sürekli büyüyen ilçenin, artan yol ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla Ümraniye geneli henüz açılmamış imar yollarında, yol açma ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Ümraniye Belediyesi, kentsel düzenleme çalışmaları kapsamında gelişen ve sürekli büyüyen ilçenin, artan yol ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla Ümraniye geneli henüz açılmamış imar yollarında,  yol açma ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Yol açma çalışmaları kapsamında uygulama imar planlarında yol olarak ayrılmış alanlardaki kadastral terklerin yapılmasının akabinde mülkiyet problemleri kalmayan tüm yollar ivedi olarak yatırım planına alınıp araç ve yaya trafiğine açılarak Ümraniye halkının hizmetine sunuluyor. Bu çalışmalar kapsamında; son 1 yıl içerisinde genişliği 6 metre olan servis yollarından, genişliği 24 metreye varan bulvar niteliğindeki imar yollarına kadar muhtelif kapasitelerde toplamda 10.000 metrekarelik yol açma ve düzenleme çalışması yapıldı.

Araç ulaşımına alternatif güzergâhlar oluşması ve yayalar için daha kullanılabilir kaldırımlar imal edilmesi amaçları ile hazırlanan yol açma projeleri, İBB Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü ve tüm altyapı kurumları ile koordineli şekilde Ümraniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı uygulama ekipleri tarafından yürütülmektedir.

Tarih : 02 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari