PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesinin Şehit Aileleri ve Gazilere Ziyaretleri Devam Ediyor Ümraniye Belediyesinin Şehit Aileleri ve Gazilere Ziyaretleri Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle şehit aileleri ve gazileri her zaman olduğu gibi yine ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokaklara çıkarak gazi olan Ümraniyeli Halil İbrahim Kolcu ve Kıbrıs Gazisi Şükrü Aydın ile Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitlerimiz Askeri Çoban ve Mahmut Coşkunsu’nun aileleri evlerinde ziyaret edildi.

Ümraniye Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle şehit aileleri ve gazileri her zaman olduğu gibi yine ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokaklara çıkarak gazi olan Ümraniyeli Halil İbrahim Kolcu ve Kıbrıs Gazisi Şükrü Aydın ile Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitlerimiz Askeri Çoban ve Mahmut Coşkunsu’nun aileleri evlerinde ziyaret edildi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş gazileri, gazi yakınlarını ve şehit ailelerini 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle ziyaret ederek, kendilerine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın selamını iletti ve belediye olarak her zaman yanında olduklarını belirtti. Gaziler, gazi yakınları ve şehit aileleri ise, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayarak her konuda destekleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaretlerde Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş ve muhtarlar bulundu.

 

 

Tarih : 12 Temmuz 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari