PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Yağış Sonrası Seferber Oldu Ümraniye Belediyesi Yağış Sonrası Seferber Oldu
​​​​​​​İstanbul'da akşam saatlerinde bastıran sağanak yağmur ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Ümraniye Belediyesi, yağan yoğun yağmur sonucu ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar sonucunda birçok olaya müdahale etti.

İstanbul'da akşam saatlerinde bastıran sağanak yağmur ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Ümraniye Belediyesi, yağan yoğun yağmur sonucu ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar sonucunda birçok olaya müdahale etti.

İstanbul'da akşama doğru başlayan dolu yağışı ve beraberindeki fırtına şiddetini artırarak tüm ilçeleri etkisi altına aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından akşam saatlerinde  etkili olmaya başlayan sağanak, birçok ilçede şiddetini artırdı. Son yılların en şiddetli yağışı Ümraniye'de de vatandaşlara zor anlar yaşatırken Ümraniye Belediyesi tüm birimleriyle alarma geçerek seferber oldu. 24 saat esasıyla görev alan ve yapılan uyarı üzerine alarma geçen  belediye ekipleri, sahadaki tespitler ve vatandaşlardan gelen ihbarlarla yağış nedeniyle oluşan olumsuzluklara anında müdahale ediyor.

Vatandaşlar, Ümraniye Belediyesi ekiplerine  444 9 822 numaralı telefondan ulaşabilirler.

 

Tarih : 27 Temmuz 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari