PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Din Görevlileri Derneğini Sahur Programında Ağırladı Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Din Görevlileri Derneğini Sahur Programında Ağırladı
Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Din Görevlileri Derneğini Çardak Restoranda düzenlenen sahur programında ağırladı.

Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Din Görevlileri Derneğini Çardak Restoranda düzenlenen sahur programında ağırladı.

Ümraniye Belediyesi tarafından Ümraniye Din Görevlileri Derneği için Çardak Restoranda düzenlenen sahur programına AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Hurşit Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Zeki Bostancı ve Hakan Karataş, Ümraniye Din Görevlileri Derneği Başkanı Cevat Tursun ve her kademeden Ümraniye Müftülüğü personeli katıldı.

Sahur programında bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, “Bizleri Ramazan ayı boyunca bereketli sofralarda buluşturduğu için Belediye Başkanı Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, “Her yıl olduğu gibi bu yılda sivil toplum kuruluşu derneklerimizle birlikte Ümraniye Santral Ramazan etkinlik alanında bulunan stantlarımızda kültürümüzü ve örfümüzü yaşatmak adına bir araya geliyoruz” dedi. Ümraniye Belediyesinin Ramazan ayında yaptığı iftar ve sahur programlarından da bahseden Hakan Karataş, “Hepinizin şimdiden Ramazan Bayramı mübarek olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Hurşit Yıldırım yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetlerle Türkiye’de çok büyük değişim ve gelişimin olduğunu söyledi. Hurşit Yıldırım, “Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a sahur sofrası için teşekkür ediyoruz" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 08 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari