PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Satranç Takımı İstanbul 1. Bölge Şampiyonu Oldu Ümraniye Belediyesi Satranç Takımı İstanbul 1. Bölge Şampiyonu Oldu
Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde kurulan Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Satranç Takımı, Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği İstanbul Okul Sporları 1. Bölge Satranç Turnuvası Minikler kategorisinde şampiyonluk kupasını aldı.

Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde kurulan Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Satranç Takımı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği İstanbul Okul Sporları 1. Bölge Satranç Turnuvası Minikler kategorisinde şampiyonluk kupasını aldı.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Ümraniye Belediyesi satranç turnuvalarında büyük başarılar elde ediyor. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 14 - 17 ocak tarihlerinde Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen İstanbul Okul Sporları 1. Bölge Satranç Turnuvası Minikler kategorisinde Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Satranç Takımı birinciliği elde ederek şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Tarih : 18 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari