PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Park ve Yeşil Alanlarda Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor Ümraniye Belediyesi Park ve Yeşil Alanlarda Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor
Ümraniye Belediyesi halkın sosyal yaşam alanları içerisinde bulunan park ve yeşil alanlarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Ümraniye Belediyesi halkın sosyal yaşam alanları içerisinde bulunan park ve yeşil alanlarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Ümraniye Belediyesi, kaliteli hizmet anlayışı ile altyapı çalışmaları noktasında 2004 yılından beri yaptığı çalışmalarla başarılı projelere imza atmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde yer alan park ve yeşil alanları hem yeniliyor hem de ihtiyaç duyulan yerlere yenilerini ekleyerek vatandaşın hizmetine sunuyor.

Bakım ve onarım çalışmaları kapsamında ekipler, bugüne kadar arızalı ve kırık olan parkların sert zeminlerinin tamamen yenilenmesi, oyun alanında bulunan oyun grubu ve kauçuk zeminin yenilenmesi, peyzaj çalışmalarının yapılması, parkın etrafının güvenliği için demir ferforjelerin yapılması veya mevcut ferforjelerin yenilenmesi, parkın içinde bulunan çöp kovası, bank, elektrik direği gibi donanım elemanlarının yenilenmesini sağlıyor. Yapılan tüm bu çalışmalarda parklara daha modern bir görünüm kazandırılırken, çocuklar için daha sağlıklı ve güvenilir oyun üniteleri kurulumu da gerçekleştiriliyor. 

Tarih : 07 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari