PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda Erzincanlı Hemşehrileri Bir Araya Getirdi Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı'nda Erzincanlı Hemşehrileri Bir Araya Getirdi
Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Erzincanlılar Derneği ve hemşehrileri misafir etti.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Erzincanlılar Derneği ve hemşehrileri misafir etti.

 İftar programına, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, Ümraniye Erzincanlılar Dernek Başkanı Kenan Ertem, muhtarlar, meclis üyeleri, dernek başkanları ve çok sayıda Erzincanlı hemşehri katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

Ümraniye Erzincanlılar Dernek Başkanı Kenan Ertem, selamlama konuşması gerçekleştirerek Erzincanlıları bir araya getirdiği için Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, “Dün Kadir Gecemizi idrak ettik. Kadir Geceniz mübarek olsun” dedi. Ümraniye Belediyesinin Ramazan etkinlikleri ve düzenlediği iftar programları hakkında bilgi vererek konuşmalarını sürdüren Karataş, “Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum, Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk de programda selamlama konuşması yaparak “Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. İnşallah bu Ramazan İslam Alemi’nin sıkıntı çektiği son ramazan olsun. Şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” diyerek 24 Haziran Seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Program sonrası Erzincanlı konuklar, Ümraniye Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.

Tarih : 11 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari