PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursları 15. Yıl Ürünlerini Sergiledi Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursları 15. Yıl Ürünlerini Sergiledi
Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, birçok alanda çalışmalarına devam ediyor. Kursların dikiş bölümünün eserleri ise; gerçekleştirilen bir programla ilgililerine sunuldu.

 

Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, birçok alanda çalışmalarına devam ediyor. Kursların dikiş bölümünün eserleri ise; gerçekleştirilen bir programla ilgililerine sunuldu.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen Milli ve Yerli temalı kıyafet gösterimine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Eşi Saliha Can ve Kızı Zehra Can Kaya’nın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Türkân Öztürk ve Sibel Şenocak, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcılarının Eşleri, Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Tuğba Kızıltan, meclis üyeleri, birim müdürleri, kurs hoca ve öğretmenleri ile vatandaşlar katıldı.

Programda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk; “Böyle özel kıyafetler dikmek büyük bir emek ve sabır gerektiren bir iş. Bu güzel kıyafetleri diken meslek edindirme kursu hocalarına ve bize bu imkânları sağlayan Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan seçimlerde Rabbim vatanımız için en hayırlısını nasip etsin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ardından bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Eşi Saliha Can; “Rabbim 15 yıl boyunca bu programlar sayesinde sizlerle birlikte olmayı nasip etti. Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Hocalarının emekleri gerçekten takdir ediyorum” dedi. Saliha Can, “Sizlerle son kez bir aradayız. 31 Mart seçimlerinin vatanımız, halkımız ve Ümraniyemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Başta Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk olmak üzere, Ümraniye Belediyesi Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediyesi Kadın ve Aile Hizmet Birim Müdürü Tuğba Kızıltan’a ve meslek edindirme kursu hocalarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Konuşmaların ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın eşi Saliha Can ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk’e katkı ve katılımlarından dolayı çiçek takdim edildi.

 

Tarih : 14 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari