PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi, kültürel etkinlikler kapsamında, alanında uzman akademisyenleri Ümraniyelilerle buluşturmaya devam ediyor. Önceki akşam Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinin konukları Prof. Dr. Mustafa Budak, Doç. Dr. Ali Satan ve Dr. Ahmet Anapalı oldu.

Ümraniye Belediyesi, kültürel etkinlikler kapsamında, alanında uzman akademisyenleri Ümraniyelilerle buluşturmaya devam ediyor. Önceki akşam Ümraniye Kültür ve Sanat Merkezinin konukları Prof. Dr. Mustafa Budak, Doç. Dr. Ali Satan ve Dr. Ahmet Anapalı oldu.

Ümraniye Belediyesi, kültürel etkinlikler kapsamında, alanında uzman akademisyenleri Ümraniyelilerle buluşturmaya devam ediyor. Moderatörlüğünü Dr. Ahmet Anapalı'nın yaptığı panel,  önceki akşam Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşti. Programda "Enver Paşa Hain mi, Kahraman mı?" konusu konuşuldu.

Ümraniye Belediyesi, kültürel etkinlikler kapsamında, gerçekleştirilen sohbette Prof.Dr. Mustafa Budak ve Doç.Dr. Ali Satan; Enver Paşa'nın yaşadığı dönemin sosyal ve siyasi durumu hakkında bilgi vererek, Enver Paşa üzerinde konuşulan ve yazılanları değerlendirdi.

Ümraniye Belediyesi, kültür etkinlikleriyle Ümraniyelileri, hoca ve akademisyenlerle buluşturmaya devam edecek.

 

 

 

Tarih : 24 Ocak 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari