PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi, Kent Konseyi Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu Ümraniye Belediyesi, Kent Konseyi Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu
Ümraniye Belediyesi Kıdemli hemşehriler Meclisi, Belediye Nikah Sarayı Sultan Salon’unda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Kıdemli hemşehriler Meclisi, Belediye Nikah Sarayı Sultan Salon’unda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi Kıdemli Hemşehriler Meclisi Üyeleri, Belediye Nikah Sarayı Sultan Salon’unda düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Katılımın yoğun olduğu iftar programına Ümraniye Belediye Meclisi Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, Meclis Başkanları, Kent Konseyi Genel Sekreterleri, Kıdemli hemşehriler meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı.

İftar programında konuşma yapan Ümraniye Belediye Meclis Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, “Ümraniyemizin çok değerli sakinleri, Ümraniyenin dününde ayak izi olanlar, bugüne gelmesinde vesile olan emeği olan kent konseyimizin çok değerli dostları, meclisimizin başkanları, komisyonumuzun üyeleri sizlerle iftar yapmak istedik. Davetimize icabet ettiniz bizi onurlandırdınız. Hepinize ayrı ayrı belediyemiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi. Erdoğdu “Rabbim muhabbetimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Ümraniye’ye ilişkin görüşlerin dile getirildiği iftar programı, yapılan değerlendirilmelerin ardından sona erdi. 

 

Tarih : 07 Temmuz 2015
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari