PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Kalıcı Eserlerine Yenilerini Ekliyor Ümraniye Belediyesi Kalıcı Eserlerine Yenilerini Ekliyor
Son 13 yılda başarılı projelerle ilçeye 400’ü aşkın kalıcı eser kazandıran Ümraniye Belediyesi, müjde verdiği kalıcı eserleriyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Son 13 yılda başarılı projelerle ilçeye 400’ü aşkın kalıcı eserler kazandıran Ümraniye Belediyesi,  müjdesini verdiği kalıcı eserleriyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ümraniye Belediyesi, halkın; yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına her vesile ile katkılarda bulunan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçe genelinde yaptırdığı kültür merkezlerinden bilgi evlerine, sağlık binalarından muhtarlıklara, park ve bahçelerden camilere, sosyal marketlerden aşevlerine 400’ü aşkın kalıcı eserine yenilerini ekliyor.

Bu çalışmalar kapsamında Esenkent Mahallesinde yeni bir cami inşaatı projesi tamamlandı ve yapımına başlandı. Ayrıca Madenler Mahallesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Gülistan Kuran Kursu’nun yanındaki cami inşaatı da devam etmektedir.

Tarih : 06 Temmuz 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari