PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi İlçeye İki Okul Daha Kazandırıyor Ümraniye Belediyesi İlçeye İki Okul Daha Kazandırıyor
Son 13 yılda başarılı projelerle ilçeye 400’ü aşkın kalıcı eser kazandıran Ümraniye Belediyesi, ilçeye yeni iki okul daha yapmak için hazırlıklara başladı.

Son 13 yılda başarılı projelerle ilçeye 400’ü aşkın kalıcı eser kazandıran Ümraniye Belediyesi, ilçeye yeni iki okul daha yapmak için hazırlıklara başladı.

Ümraniye Belediyesi, halkın; sosyal, kültürel ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına her vesile ile katkılarda bulunan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçe genelinde yaptırdığı kültür merkezlerinden bilgi evlerine, sağlık binalarından muhtarlıklara, park ve bahçelerden camilere, sosyal marketlerden aşevlerine gibi 400’ü aşkın kalıcı eserine yenilerini ekliyor.

Geçtiğimiz şubat ayında İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinden Kazımkarabekir bölgesi 2B alanlarının imar planlarının çıkmasıyla beraber harekete geçen Ümraniye Belediyesi, bölgede yapılmakta olan Elmalıkent Mahallesi Şehit Köksal Karmil İmam Hatip Ortaokulu Ek Hizmet Binası ve Mescid İnşaatının ardından İnkılap ve Hekimbaşı Mahallelerinin sınır bölgesinde yapılacak olan imam hatip lisesi kompleksi ile İnkılap Mahallesi Boztepe mevkiindeki imam hatip ortaokulunun hazırlıklarına başladıklarının müjdesini verdi.

Bu çalışmalar kapsamında bölgenin okul ihtiyacı büyük oranda karşılanacak.

Tarih : 06 Temmuz 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari