PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
YARIŞMA SONUÇLARI!
Ümraniye Belediyesi İlçe Millî Eğitim ile İşbirliği Protokolü İmzaladı Ümraniye Belediyesi İlçe Millî Eğitim ile İşbirliği Protokolü İmzaladı
Ümraniye Belediyesi, halk eğitim merkezlerindeki öğretmenlerden faydalanmak amacıyla Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan işbirliği anlaşmasına göre belediye tarafından açılan kurslarda halk eğitim merkezi bünyesinde bulunan öğretmenler görev alabilecek.

Ümraniye Belediyesi, halk eğitim merkezlerindeki öğretmenlerden faydalanmak amacıyla Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan işbirliği anlaşmasına göre belediye tarafından açılan kurslarda halk eğitim merkezi bünyesinde bulunan öğretmenler görev alabilecek.

Ümraniye Belediyesi, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile önemli bir işbirliği protokolüne imza attı. Yapılan işbirliği protokolünü Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ile Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen imzaladı. Yapılan işbirliği anlaşmasına göre belediye tarafından açılan kurslarda halk eğitim merkezi bünyesinde bulunan öğretmenler görev alabilecek. Belediyenin vatandaşlardan gelen talep üzerine açtığı kursların, yer ve diğer ihtiyaçları yine belediye tarafından karşılanırken, sadece bu kurslarda görev alacak farklı branşlardan öğretmenler, halk eğitim merkezi tarafından görevlendirilecek.

Tarih : 17 Ekim 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari