PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden Bir Şampiyonluk Daha! Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nden Bir Şampiyonluk Daha!
Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Sporcuları başarılarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde düzenlenen U 16 İstanbul İl Salon Şampiyonası’nda 800 metre ve 1500 metre yarışlarında zirveyi Atletizm Sporcuları göğüsledi.

Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Sporcuları başarılarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde düzenlenen U 16 İstanbul İl Salon Şampiyonasında 800 metre ve 1500 metre yarışlarında zirveyi Atletizm Sporcuları göğüsledi.

Ataköy Atletizm salonunda düzenlenen U 16 İstanbul İl Salon Şampiyonası Yarışmalarında Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm takımı sporcularından Enes Yılgın 800 metrede birinci olurken, Alihan Yılgın ikinci oldu. Öte yandan 10 Ocakta Şampiyona kapsamında düzenlenen 1500 metre yarışında yine Atletizm takımı sporcularından Alihan Yılgın birinci, Enes Yılgın ise ikinci olarak yarışmayı tamamladı.

Tarih : 14 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari