PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi Engelli Hizmet Araçları Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor Ümraniye Belediyesi Engelli Hizmet Araçları Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor
Ümraniye Belediyesi; ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştırmayı sürdürürken, dezavantajlı kesimlerin ve engelli vatandaşların da yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamdaki birçok hizmetten biri olan ve Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğü uhdesinde hizmet veren Ümraniye Belediyesi Engelli Hizmet Araçları, ilçedeki engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak için her gün yola çıkıyor.

Ümraniye Belediyesi; ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştırmayı sürdürürken, dezavantajlı kesimlerin ve engelli vatandaşların da yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamdaki birçok hizmetten biri olan ve Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğü uhdesinde hizmet veren Ümraniye Belediyesi Engelli Hizmet Araçları, ilçedeki engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak için her gün yola çıkıyor.

Ümraniye’de ikamet eden tekerlekli ve akülü sandalye kullanan engelli vatandaşların yararlandığı Engelli Hizmet Araçları; Ümraniye Belediyesinin öne çıkan hizmetlerinden. İlçedeki engelli vatandaşların sağlık, rehabilite, gezi, eğitim ve daha birçok amaçla kullanabildiği Engelli Hizmet Araçları; hafta içi her gün alınan taleplere göre çalışıyor. Haftanın 7 günü hizmet veren ve refakatçileriyle beraber toplamda 20 engelli taşıma kapasitesinde olan 4 araçla Ümraniyelilere yollarda da engel yok.

Tarih : 06 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari