PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi, Bayburtlu Hemşehrileri İftarda Bir Araya Getirdi Ümraniye Belediyesi, Bayburtlu Hemşehrileri İftarda Bir Araya Getirdi
Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Ramazanın ikinci gününde Bayburtlular iftar sofrasında bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Ramazanın ikinci gününde Bayburtlular iftar sofrasında bir araya geldi.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Bayburt Derneği ve hemşerilerini misafir etti.  İftar programına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, Ümraniye Bayburtlular Dernek Başkanı Sadettin Sağlam, Bayburt Hizmet Kültür Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman, Bayburt Derneği Onursal Başkanı Halis Sarıdoğan, belediye birim müdürleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve Bayburtlular katıldı. Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

Ümraniye Bayburtlular Dernek Başkanı Sadettin Sağlam ve Bayburt Hizmet Kültür Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman, programda birer selamlama konuşması gerçekleştirerek Bayburtluları bir araya getirdiği için Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine teşekkür ettiler.

Programda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Ümraniye Belediyesinin Ramazan ayında yaptığı iftar programları, ilçenin çeşitli yerlerinde dağıtılan iftariyelikler ve etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulundu Bayburtlu hemşehrilere iftara katılımlarından dolayı teşekkür eden Batur; 24 Haziran seçimlerinden bahsetti ve Bayburtluların her zamanki gibi Yeni Türkiye için destek olmalarını beklediklerini söyledi. Batur ayrıca, Filistinli şehitler için 18 Mayıs 2018’de gerçekleşecek Kudüs konulu Yenikapı Mitingi hakkında bilgi vererek davetlilerden katılım sağlamalarını istedi.

Program sonrası Bayburtlu konuklar, Ümraniye Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.  

Tarih : 17 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari