PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi 2019 Yılı Bütçesi İBB Meclisi’nden İttifakla Geçti Ümraniye Belediyesi 2019 Yılı Bütçesi İBB Meclisi'nden İttifakla Geçti
İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülen, Ümraniye Belediyesi 2019 Mali Yılı Bütçesi ittifakla meclisten geçti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülen, Ümraniye Belediyesi 2019 Mali Yılı Bütçesi ittifakla meclisten geçti.

Ümraniye Belediyesi 2019 Mali Yılı Bütçesi ile ilgili İBB Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantı Gündemi’nde görüşülerek meclis ittifakıyla geçti.

Başkan Hasan Can: “Allah hayırlı eylesin, hayırlı hizmetlere vesile olsun.”

Meclise katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2019 Mali Yılı için 550 milyon TL olarak bütçenin kabul edilmesinin ardından söz alarak; “Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ile üyeleri başta olmak üzere tüm meclis üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah hayırlı eylesin, hayırlı hizmetlere vesile olsun” diyerek konuşmasını noktaladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Başkan Hasan Can’a, Meclis 1. Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur,  ve Av. Cemali Ergül de eşlik etti.

Tarih : 14 Kasım 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari