PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi 2018 Yılı Bütçesi İBB Meclisi’nden Geçti Ümraniye Belediyesi 2018 Yılı Bütçesi İBB Meclisi'nden Geçti
İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülen, Ümraniye Belediyesi 2018 Mali Yılı Bütçesi oybirliğiyle meclisten geçti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülen, Ümraniye Belediyesi 2018 Mali Yılı Bütçesi oybirliğiyle meclisten geçti.

Ümraniye Belediyesi 2018 Mali Yılı Bütçesi ile ilgili İBB Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantı Gündeminde görüşülerek oy birliğiyle geçti.

Başkan Hasan Can Alınan Karara Teşekkür Etti

Meclise katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 2018 Mali Yılı için 500 milyon TL olarak bütçenin kabul edilmesinin ardından söz alarak; “Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ile üyeleri başta olmak üzere tüm meclis üyelerimize katkıları için Ümraniye halkı adına teşekkür ediyorum. Ümraniye Belediye bütçesi geçmiş yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da en verimli şekilde değerlendirilecek, hizmette eşitlik ilkesinden ayrılmadan, mahalle ayrımı gözetmeksizin faaliyetler sürdürülecektir” şeklinde konuştu.

İBB Meclisi’nde Başkan Hasan Can’a, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Cemali Ergül de eşlik etti.

Tarih : 22 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari