PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediye Meclisi Yeni Yılın İlk Toplantısını Yaptı Ümraniye Belediye Meclisi Yeni Yılın İlk Toplantısını Yaptı
Ümraniye Belediye Meclisi, 2018 yılı Ocak ayı toplantısını Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Başkanlığında gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Meclisi, 2018 yılı Ocak ayı toplantısını Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Başkanlığında gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Meclisi’nin 2018 Yılı Ocak Ayı toplantısı, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi gereğince aşağıdaki gündemi görüşmek üzere Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “2017 yılı geride kaldı. Rabbim herkese hayırlı işler yapmayı vesile kılsın. Ülkemizde huzurun perçinlenmesi adına güzel hizmetler yapmak nasip olsun” dedi. Üsküdar-Ümraniye metrosunun açılışı hakkında da bilgi veren Başkan Hasan Can, geri kalan diğer durakların da en yakın zaman içerisinde açılacağını söyledi. Ümraniye Meydan çalışmalarının başladığını da sözlerine ekleyen Başkan Hasan Can “Sözleşmeli personel ile ilgili çalışmaları dile getirerek, “Hızlı çıkan bir kanun olması nedeniyle, 24 Aralık akşamı çıkan kanundan sonra hemen ertesi gün belediyemizde komisyon oluşturarak çalışmaları çok kısa süre içerisinde tamamladık. Rabbim bu çalışmalarımızı hayırlara vesile kılsın” dedi.

Daha sonra oy birliği ile denetim komisyonu seçildi. 

Tarih : 02 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari