PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediye Meclisi Başkan Hasan Can’ın Başkanlığında Son Kez Toplandı  Ümraniye Belediye Meclisi Başkan Hasan Can'ın Başkanlığında Son Kez Toplandı
AK Parti tüzüğü gereği 4.kez belediye başkanlığına aday olmayan Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediye Meclisi’ne son kez başkanlık etti.

AK Parti tüzüğü gereği 4.kez belediye başkanlığına aday olmayan Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediye Meclisi’ne son kez başkanlık etti.

Son kez belediye meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Hasan Can, “Değerli arkadaşlar gündemimizi oylamadan önce bu toplantımız bu dönemin son toplantısı oluyor. 5 yıl boyunca burada birlikte sizlerle birlikte olduk. Hepinizin bildiği gibi partimizin disiplin kararı gereği 3. dönem görev yapanların 4 dönem için aynı göreve talip olmaması gibi ilkemiz var. Bu sebeple 31 Mart seçimlerinde aday olmadım” dedi. Başkan Hasan Can, “Şimdiden seçimlerimizin memleketimize ve Ümraniyemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Burada birçok müzakeremiz, görüşmelerimiz oldu ama ne olursa olsun hiçbir zaman birbirimize selam vermekten vazgeçmedik. Bu nedenle meclisimizdeki tüm arkadaşlarımıza olgun tavırları için teşekkür ediyorum. Ayrıca Yenişehir Mahallesi’nin 1/1000’lik imar planı da belediye meclisinde ittifakla kabul edildi. Tebrik ediyorum. Toplantımızın akabinde ise veda yemeğimizi düzenleyip, küçük bir hatıra olarak sizlere plaket vereceğiz” diyerek konuşmasını bitirdi.

Meclis Üyelerinin tek tek söz alıp dilek ve temennide bulunduğu meclis toplantısı, 15 yıldır Ümraniye’ye yaptığı hizmet ve çalışmalarından dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür edilmesinin ardından son buldu.

Konuşmaların ardından Ümraniye Belediye Meclisi’nin 2019 yılı Mart Ayı Toplantısının gündemine geçildi.

 

 

Tarih : 04 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari