PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a Teşekkür Plaketi Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a Teşekkür Plaketi
Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi ile Marmara Eğitim Gönülleri Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen 1. Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül’ün katılımıyla gerçekleşti. Kongrede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a katkı ve desteklerinden ötürü verilen teşekkür plaketini Başkan Hasan Can adına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül aldı.

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi ile Marmara Eğitim Gönülleri Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen 1. Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül’ün katılımıyla gerçekleşti. Kongrede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a katkı ve desteklerinden ötürü verilen teşekkür plaketini Başkan Hasan Can adına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül aldı.

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi ile Marmara Eğitim Gönülleri Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen 1. Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresine; Bilim Sanayi Teknoloji ve Üniversite Politikalarından Sorumlu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Şükrü Özdemir ve Dekan Yardımcıları, Marmara Eğitim Gönüllüleri Dernek Başkanı Zekeriya Erdim, Öğretim Üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kongrede Bilim Sanayi Teknoloji ve Üniversite Politikalarından Sorumlu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, “Dünyayı Değiştirecek Bilimsel Gelişmeleri” sunum eşliğinde etraflıca anlatarak, Türkiye’nin çok büyük gelişmeler kaydettiğinin altını çizdi.

Ardından Marmara Eğitim Gönüllüleri Dernek Başkanı Zekeriya Erdim, 1.Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresine katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can adına hazırlanan teşekkür plaketini Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül’e takdim etti.

Program çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Tarih : 11 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari