PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Seçmen Kafe’deki Kutlamalara Katıldı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Seçmen Kafe'deki Kutlamalara Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığıyla sonuçlanan Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçlarını kutlayan Ümraniyelilerle, Ümraniye Santral Etkinlik Alanındaki Seçmen Kafe’de buluştu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığıyla sonuçlanan Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçlarını kutlayan Ümraniyelilerle, Ümraniye Santral Etkinlik Alanındaki Seçmen Kafe’de buluştu.

Gerçekleşen programa Başkan Hasan Can ve Eşi Saliha Can’ın yanı sıra, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve Ümraniyeliler katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Ülkemiz tarihî bir gün yaşıyor. İlk Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi kazanmasıyla sadece Türkiye değil masum ve mazlum coğrafyadaki kardeşlerimiz de kazandı. 2 ay boyunca çok ciddi çalışmalar yaptık, tahriklere kanmadık ve 24 Haziran Türkiye tarihinde bir milat oldu. Bu bizim için bir başlangıçtır, inşallah yarından itibaren durmak yok, yola devam. Bu süre içerisinde çalışmalarımıza dahil olan ve bu davaya gönül veren herkesi kutluyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, programdaki konuşmasına dua ederek başladı. “Sevgili kardeşlerim, burada çok büyük bir coşku var, 2 ay evvel seçim kararı alındığı zaman ‘Bismillah’ diyerek yola çıktık. Yapmak istediğimiz şey Türkiye’yi berbat etmek isteyenlere karşı siyasi gücümüzü artırmaktı. Bunun için milletimize derdimizi, sevdamızı anlatmaya çalıştık. Bir yandan da silahlı güçlerimiz teröre karşı büyük başarılar elde etti. Elhamdülillah. 15 yıl evvel göreve gelen Sayın Recep Tayyip Erdoğan kendisinden önceki 80 yılda yapılan çalışmaları 15 senede 4’e katladı. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine çıkarmak için kendi tanıkımızı, topumuzu, tüfeğimizi üreterek tarihte ecdadımızın yaptığı gibi dünyaya adaletle hükmedecek bir Türkiye’nin sevdasını yaşadık. Bugün Türkiye verdiği kararla sadece Türkiye’nin değil, İslam aleminin liderlik konumuna Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı getirmiştir. Dış güçlerin hoşuna gitmese de Allah nurunu tamamlayacaktır, bizler bu inançla yürüyoruz. 24 Haziran 2018’de Türkiye’nin verdiği kara, işte bu karardır. Biz geleceğimizi aydınlık olarak görüyoruz. Bugün bizle birlikte tüm İslam coğrafyası da sevinmiştir. Bunu sizin kararlılığınız ve oylarınız sağlamıştır. Allah hepinizden razı olsun. Belediye başkanı olarak bu sonuçta emeği olan kardeşlerimizin hepsine teşekkür ediyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizin ruhu şâd olsun” diyen Başkan Hasan Can,  “Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan” diyerek konuşmasını sonlandırdı.


Tarih : 24 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari