PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu 24 Haziran Seçim Sonuçlarını Değerlendirmek İçin Ümraniyelilerle Buluştu Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu 24 Haziran Seçim Sonuçlarını Değerlendirmek İçin Ümraniyelilerle Buluştu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığıyla sonuçlanan Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçlarını değerlendirmek için Alemdağ Caddesi’nde Ümraniyelilerle buluştu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığıyla sonuçlanan Cumhurbaşkanlığı Seçimi sonuçlarını değerlendirmek için Alemdağ Caddesi’nde Ümraniyelilerle buluştu.

Gerçekleşen programa Başkan Hasan Can ve Eşi Saliha Can’ın yanı sıra, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri ve Ümraniyeliler katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Değerli Ümraniyeliler, zaferiniz kutlu olsun, Rabbimize hamdolsun, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye’nin ilk Başkanı yaptık. Hayırlı olsun. Bu davaya gönül vermiş tüm kardeşlerimizi kutluyorum. Sağ olun var olun” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Rabbimize ne kadar hamdetsek azdır. Yedi düvel bir araya geldi, içimizdeki işbirlikçilerle müşterek bir şekilde ülkemize dört bir yandan saldırarak seçimlerde milletimizi baskı altına almak istedi fakat sağduyusu sayesinde milletimiz, ‘Türkiye’nin ilk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır’ dedi. Önümüzdeki 5 yıl boyunca ülkemizi daha da yukarılara taşıyacağız. Mazlum ve masum İslam coğrafyası adına bu güzel netice ülkemize, milletimize, alem-i İslama hayırlı uğurlu olsun. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Tarih : 24 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari