PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Sinoplu Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi Sinoplu Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı, Ramazan ayı boyunca her akşam ilçedeki hemşehrileri iftarda bir araya getirmeye devam ediyor. Hemşehri iftarlarının bu akşamki konuğu Sinoplu hemşehriler oldu.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı, Ramazan ayı boyunca her akşam ilçedeki hemşehrileri iftarda bir araya getirmeye devam ediyor. Hemşehri iftarlarının bu akşamki konuğu Sinoplu hemşehriler oldu.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Sinoplular Derneğini (SİYAD) misafir etti.  İftar programına Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Semanur Koçal,  AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, SİYAD Genel Başkanı Mehmet Kuru,  AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Emrecan Kara, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Erdal Canel, SİYAD Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Yasin Çakar, belediye birim müdürleri, ve Sinoplular katıldı. Kur’an tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla devam etti.

SİYAD Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Yasin Çakar, programda selamlama konuşması gerçekleştirerek, Sinopluları bir araya getirdiği için Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine teşekkür etti.

SİYAD Genel Başkanı Mehmet Kuru ise Sinop’tan bahsederek ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Semanur Koçal, programdaki konuşmasında 24 Haziran Seçimleri hakkında bilgilendirmede bulundu ve herkese hayırlı Ramazanlar diledi.

AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı da konuşmasına AK Parti Ümraniye İlçe başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’nun selamlarını ileterek başladı. Ardından 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek, ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın selamlarını ileterek konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Sinop; tabiatıyla, doğasıyla her şeyiyle güzel bir memleket ve Rabbime şükürler olsun ki orada güzel insanlar yaşıyor. Sizler Sinop’un toprağından gurbete çıkmış, Anadolu’yu şereflendirerek Ümraniye gelmiş insanlarsanız. Biz hep beraber mozaik oluşturuyoruz ve mozaikte birlikte kardeşliği yaşamış oluyoruz. Sizlerle burada olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi. 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek konuşmasını sürdüren Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, 24 Haziran’da inşallah iki bayram birden yaşayacağız. Şimdiden Ramazan Bayramınız mübarek olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, kısa bir selamlama konuşması yaparak, Sinoplu hemşehrileri bir araya getirdiği için Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

Program sonrası Sinoplu misafirler, Ümraniye Santral Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.

Tarih : 05 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari