PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Şile ve Ağvalı Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi Şile ve Ağvalı Hemşehriler Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen İftarda Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Şile ve Ağvalı hemşehriler Nikah Sarayı’nda iftar sofrasında bir araya geldi.

Ümraniye Belediyesi, düzenlediği iftar programlarıyla hemşehri derneklerini bir araya getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Şile ve Ağvalı hemşehriler Nikah Sarayı’nda iftar sofrasında bir araya geldi.

Hemşehri derneklerine yönelik iftar programları düzenleyen Ümraniye Belediyesi, Nikâh Sarayı’nda bu kez Şile ve Ağvalıları misafir etti.  İftar programına Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, Şile-Ağva Dernek Başkanı Rahmi Çakar, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ali Sevinç, MHP İstanbul Milletvekili Adayları Mehmet Bülent Karataş ve Kadir Can Karataş, AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclis Üyesi Sait Mert ve Şileli ve Ağvalı hemşehriler katıldı.

Şile-Ağva Dernek Başkanı Rahmi Çakar, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ali Sevinç, MHP İstanbul Milletvekili Adayları Mehmet Bülent Karataş ve Kadir Can Karataş, programda birer selamlama konuşması gerçekleştirerek Şile ve Ağvalıları bir araya getirdiği için Başkan Hasan Can’a ve Ümraniye Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Programda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediyesinin Ramazan ayında yaptığı iftar programları, ilçenin çeşitli yerlerinde dağıtılan iftariyelikler ve etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulundu ve hemşehrilere iftara katılımlarından dolayı teşekkür ederek Başkan Hasan Can’ın selamlarını iletti.

Program sonrası Şile ve Ağvalı konuklar, Ümraniye Meydanı’nda bulunan dernek stantlarında ağırlandı.


 

Tarih : 07 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari