PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
‘Okuyan Bir Bilir Okumayan Ne Bilir’ Kitap Okuma Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu ‘Okuyan Bir Bilir Okumayan Ne Bilir' Kitap Okuma Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu
Ümraniye İmam Hatip Lisesi Mensupları ve Mezunları Derneği'nin (ÜMİDDER) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Okuyan Bir Bilir Okumayan Ne Bilir’ konulu kitap okuma yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ümraniye İmam Hatip Lisesi Mensupları ve Mezunları Derneği'nin (ÜMİDDER) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Okuyan Bir Bilir Okumayan Ne Bilir’ konulu kitap okuma yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Şehit Erol İnce Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’n da gerçekleştirilen törene Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı Vekâleten Başkan Yardımcısı Cemali Ergül, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri ve ÜMİDDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmacaoğlu ile çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı. Program Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Ödül Töreninde kısa bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ı Vekâleten Başkan Yardımcısı Cemali Ergül; “Bugün burada güzel bir ödül töreninde hep birlikteyiz. Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Hasan Can’ın sizlere selamını getirdim” dedi. Ergül; kitap okumanın öneminden bahsetti. Gençlerin daha çok kitap okuması gerektiğini, bu gibi programların daha çok olması gerektiğini ifade etti. Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül; “Belediyemiz 14 yılda birçok hizmeti gerçekleştirmiştir. Bunlardan en önemlisi eğitime yapmış olduğu hizmetlerdir” diyerek dereceye giren öğrencileri tebrik ederek konuşmasını sonlandırdı.

Törende konuşan Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu kitap okumanın önemine değinerek "Kitap okumak bilginin yanında entelektüel düşünebilmeyi, çok farklı açılardan olaylara bakabilmeyi sağlar” dedi. Kaymakam Suat Dervişoğlu, ÜMİDDER yöneticilerini ve katkı sağlayan herkesi böyle bir etkinlik düzenlemelerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Programda dereceye giren öğrencilere ödülleri Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül ve protokol tarafından verildi.

Tarih : 10 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari