PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Okul Servis Araçları ve Öğrenci Taşımacılığı Konulu Eğitim Toplantısı Yapıldı Okul Servis Araçları ve Öğrenci Taşımacılığı Konulu Eğitim Toplantısı Yapıldı
Ümraniye Kaymakamlığı ve Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Servis Araçları ve Öğrenci Taşımacılığı konulu eğitim toplantısına, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir katıldı.

Ümraniye Kaymakamlığı ve Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Servis Araçları ve Öğrenci Taşımacılığı konulu eğitim toplantısına, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir katıldı.

Şehit Erol İnce Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen Okul Servis Araçları ve Öğrenci Taşımacılığı eğitim toplantısına Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a vekaleten Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri, Ümraniye Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Aşçı, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve üyeleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, “Ümraniye Belediyesi, eğitimle ilgili her konuda her zaman bizim en önemli paydaşımızdır. Ayrıca Belediye Başkanımız Hasan Can Bey de, belediyecilik sıfatının önüne öğretmenlik sıfatını koymuş birisidir” diyerek herkese teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir selamlama konuşması yaparak, “Herkesin yaklaşan Ramazan Bayramını ve Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum” dedi. Okul müdürleri ve öğretmenlerin fedakârlığına değinerek konuşmasına devam eden Mesut Özdemir, eğitimin her geçen gün iyileşmeye devam ettiğini söyledi. Ümraniye Belediyesi’nin Ramazan ayındaki temel atma törenlerinden ve açılışlardan da bahseden Mesut Özdemir, 24 Haziran seçimlerini de hatırlatarak, seçimin tüm Türkiye için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak konuşmasını bitirdi.

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu ise yaptığı konuşmada, “Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

Sunum eşliğinde etraflıca anlatılan “Servis Taşımacılığı Usul ve Esasları” konusu katılımcıların sorularının yanıtlanmasının ardından son buldu.

Tarih : 06 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari