PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır, Başkan Hasan Can’ı Ziyaret Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır, Başkan Hasan Can'ı Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır’ı makamında ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır’ı makamında ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Başkanı Adnan Çakır, 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarının tüm Türkiye’ye hayırlar getirmesini söyleyerek, Başkan Hasan Can’a misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini sundu.

 Başkan Hasan Can ise; misafirine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, 24 Haziran seçimi ile artık Türkiye’nin kaderi değişim yoluna girdi” dedi. Konuşmasını “Bugün bizle birlikte tüm İslam coğrafyası da seçim sonuçlarına çok sevindi” diyerek sürdüren Başkan Hasan Can, “Önümüzdeki 5 yıl boyunca ülkemizi daha da yukarılara taşıyacağız. Bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için dimdik duran ve kimsenin karşısında eğilmeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan artık Türkiye’nin ilk Başkanı oldu. Bu güzel netice ülkemize, milletimize, alem-i İslama hayırlı uğurlu olsun” dedi. Ziyarette Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur da bulundu.

Tarih : 27 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari