PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen Kastamonulu Hemşehriler İftarına Katıldı Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediyesi Tarafından Düzenlenen Kastamonulu Hemşehriler İftarına Katıldı
Ümraniye Belediyesi tarafından Çardak Restoranda düzenlenen iftar programının bu akşam ki konuğu Kastamonulu hemşehriler oldu. Programa Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli de katıldı.

Ümraniye Belediyesi tarafından Çardak Restoranda düzenlenen iftar programının bu akşam ki konuğu Kastamonulu hemşehriler oldu. Programa Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli de katıldı.

Ramazan ayında kurduğu iftar sofraları ile binlerce kişiyi ağırlayan Ümraniye Belediyesi, bu kez de Kastamonulu hemşehrileri iftar programında bir araya getirdi. Hekimbaşı Çardak Restoranda gerçekleşen iftar programına; Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nurettin Yekeler, Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Genel Başkanı Orhan Gümüş, Ümraniye Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Başkanı Yunus Kökden, KAS-DER yönetimi ve Kastamonulular katıldı.

Ümraniye Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS-DER) Başkanı Yunus Kökden, selamlama konuşması yaparak, kurulan bereketli iftar sofraları için Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli iftardaki konuşmasına, “Türkiye’nin her tarafında elleri tetikte, gözleri ufukta vatan nöbeti tutan askerlerimize ve kahraman komutanlarımıza Kastamonular iftarından selam olsun” diyerek başladı. Nurettin Canikli, “Rabbim birlik ve beraberliğimize hançer saplamak isteyenlere fırsat vermesin diyerek, milli savunma alanında yerli ürünler kullanıldığına dikkat çekerek, gelinen noktaya vurgu yaptı.

İftar programı, Ezan-ı Muhammedî’nin okunup oruçların açılmasıyla son buldu.

Tarih : 10 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari